niedziela, 6 lutego 2011

lusterko powiedz przecie

kolejne niezbyt dobrze jakościowe zdjęcie, niestety robienie kompaktem zdjęć w małym pokoju wieczorem nie daje najlepszych efektów, ale może pewnego pięknego dnia będzie mi dane posiadać lepszy aparat lub chociażby dobre dzienne światło. 
Poniżej pokazuję mój nowy twór: LUSTERECZKO POWIEDZ PRZECIE.... trochę decupagu trochę ikei farby i jest bardzo ładny moim zdaniem efekt, do pokoiku małego chłopca? łazienki? przedpokoju?. U mnie jeszcze nie znalazło ono swojego stałego miejsca. 
W najbliższej przyszłości planuję wyjazd do SZWECJI, którą kocham ubóstwiam i jestem w niej całkowicie zakochana. Zapraszam do magicznego sklepu Panduro który czaruje, inspiruje i daje się ponieść niesamowitemu szaleństwo zakupowemu. Może i nie jest najtańszy, jednakże wiem z doświadczenia iż warto w nim wydać pół swoich miesięcznych dochodów. 
Jednakże na naszym polskim, regionalnym gruncie, szczerze polecam taki sklep jak Decuparium. Blog jeszcze nie zachwyca, jednak jest to jedyne miejsce w okolicach Katowic gdzie można dostać w normalnych cenach materiały do decoupage. 
Na dzień dzisiejszy to wszystko, w najbliższej przyszłości postaram się coś zamieścić w końcu z biżuterii którą zdarza mi się wciąż robić. Dlaczego doba ma tylko 24 godziny?
Pozdrawiam gorąco
Daniela

1 komentarz:

 1. ajaj! to znaczy że mam brzydkiego bloga ???
  :(( niektórzy go lubią .. ale najważniejsze że
  informuje co się w Decuparium dzieje .
  dodaję do zakładek -bo przecież się znamy ;)
  no i miłego buszowania!

  OdpowiedzUsuń