wtorek, 21 czerwca 2011

Happy busy time.

 Witam bardzo serdecznie!!!

Na początku chciałabym podziękować za wszystkie mega milutkie komentarze. Nie ma nic fajniejszego jak tworzenie rzeczy które podobają się innym.
Czym się obecnie zajmuję? Walczę z sesją, rozwijam sklep facebookowy Magic Box, wpadam na różnorodne pomysły, podróżuje.
Jeśli chodzi o podróże małe i duże to uprzednie i następny tydzień są ich pełne.
W sobotę jadę do Warszawy (mieszkam w okolicach Katowic więc jest daleko), przede wszystkim żeby odwiedzić magiczne miejsce kryjące się pod nazwą: Lola's cupcake. Ostatnio miałam również okazję odwiedzić Kraków, ale to już po raz kolejne jednak pierwszy raz było mi dane zawitać w Cupcake Corner Bakery. PRZEpyszne miejsce. Bardzo gorąco polecam. Już najmniejszy cupcake jest tak sycący, że lepiej nie  zawitywać tam przed obiadem, bo już nie będzie na niego miejsca w brzuchu:)
Poza tym w poniedziałek odwiedza mnie Emo, bardzo dobra koleżanka z Węgier. Poznałyśmy się 6 lat temu na wymianie młodzieżowej i tak już przez cały ten czas regularnie się odwiedzamy oraz piszemy meile i dzwonimy. Postanowiłam, że tym razem nie zostaniemy przez cały tydzień który tu będzie w Piekarach Śląskich gdzie mieszkam. Tak więc po jej przyjeździe do Krakowa, odrazu udajemy się do Sopotu. Tam będziemy plażować(jeśli pogoda pozwoli) przez 3 dni  a następnie wracamy na Śląsk.
Tak więc jak widzicie raczej mi się nie nudzi.
Niebawem będzie mi też dane poprowadzić warsztaty decoupage, co mnie STRASZNIE CIESZY!!!!! Lubię uczyć, zwłaszcza tak fajnych rzeczy.

Chciałabym też dodać, że kubki które widzicie na zdjęciach udało mi się ostatnio kupić w niesamowicie niskiej cenie, mianowicie 5zł za sztukę. Jeśli któraś z Was by miała ochotę być posiadaczką chociażby jednego lub dzisięciu to z chęcią kupię i wyślę wystarczy wysłać meila, bo są na prawdę prze cudnej urody.
Pierścionek filcowy, kolczyki cukierkowo- butelkowe, naszyjnik trójkątny- filcowy, oraz kluczyk sama wykonałam.
Warto też zaznaczyć, że są to rzeczy które można u mnie kupić. Bliższe informacje? Napisz meila.

Teraz już biegnę dalej się uczyć.
Pozdrawiam gorąco i całuję muffinkowo<3

PS: postaram się częściej coś zamieszczać, ale lenistwo zwykle bierze górę.
2 komentarze:

  1. jestem fanką kawki, a ta twoja propozycja urzekła mnie całkowicie.

    OdpowiedzUsuń
  2. followed! maybe we can followe each other? love your work!

    OdpowiedzUsuń